SOLA-S144 / M10H / 530-550W
SOLA-S144 / M10H / 530-550W

SOLA-S144 / M10H / 530-550W

144 OGNIWA / HALF CELL
HALF CUT / MONO

Moduł fotowoltaiczny monokrystaliczny o maksymalnej mocy wyjściowej 550W, składający się ze 144 ogniw połówkowych. Moduł objęty 25-letnią gwarancją na moc.

OgniwoMonokrystaliczne 182 mm (10BB)
Ilość ogniw144 (6 x 24)
Wymiary2279 x 1134 x 35 mm
Waga29 kg
Szkło3.2 mm hartowane, powłoka AR
Temperaturowy współczynnik mocy-0.36%/°C

550W

Maksymalna moc wyjściowa

21.2%

Sprawność modułu

Maks. moc - Pmpp (W)530535540545550
Napięcie mocy maks. - Vmpp (V)41.3141.4741.6441.8041.96
Natęż. prądu mocy maks. - Impp (A)12.8312.9012.9713.0413.11
Napięcie obw. otwartego - Voc (V)49.3049.4549.6049.7549.90
Prąd zwarciowy - Isc (A)13.7213.7913.9311.4514.00
Sprawność modułu - %20,420,621,079.2021,2
Współczynnik wypełnienia FF (%)78,3678,4578,6578,8878,74

Maks. moc - Pmpp (W)395398402406410
Napięcie mocy maks. - Vmpp (V)38.038.238.438.638.8
Natęż. prądu mocy maks. - Impp (A)10.4010.4410.4910.5410.58
Napięcie obw. otwartego - Voc (V)45.946.146.346.446.6
Prąd zwarciowy - Isc (A)11.0911.1311.1811.2311.28

Zakres temperatury pracy-40~+85°C
Maks. napięcie systemu1000V / 1500V DC (IEC)
Prąd znamionowy bezpiecznika25A
Tolerancja mocy0~+5
Uzysk tylnej strony*80%

Temperaturowy współczynnik mocy (Pmpp)-0.36%/°C
Temperaturowy współczynnik napięcia (Voc)-0. 26%/°C
Temperaturowy współczynnik natężenia (Isc)+0.043%/°C
Nominalna temperatura pracy ogniwa (NOCT)43±2°C

OgniwoMonokrystaliczne 182 mm (10BB)
Ilość ogniw144 (6 x 24)
Wymiary2279 x 1134 x 35 mm
Waga29 kg
Szkło3.2 mm hartowane, powłoka AR
RamaProfil aluminiowy anodowany
Skrzynka przyłączeniowaIP68, 3/6 diody bypass
Przewody wyjściowe Przekrój - 4.0 mm2, dł. 355 mm
ZłączeKompatybilne z MC4

DO POBRANIA

Odporność na warunki atmosferyczne

Wzrost wydajności

Lepsze współczynniki
temperaturowe

Wysoki współczynnik wypełnienia

25 lat gwarancji na moc

Moc po 25 latach nie mniejsza, niż 87.2%

15 lat gwarancji na produkt

Moc po 15 latach nie mniejsza, niż 91.7%

Kontakt

Działamy na obszarze całego kraju!

ZOBACZ NASZE MODUŁY MONOKRYSTALICZNE

Znajdź moduł, którego potrzebujesz

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
post

ZOBACZ NASZE MODUŁY POLIKRYSTALICZNE