SOLA-S108 / M10H / 390-410W
SOLA-S108 / M10H / 390-410W

SOLA-S108 / M10H / 390-410W

108 OGNIWA / HALF CELL

HALF CUT / MONO

Moduł fotowoltaiczny monokrystaliczny o maksymalnej mocy wyjściowej 410W, składający się ze 108 ogniw połówkowych. Moduł objęty jest 25-letnią gwarancją na moc.

OgniwoMonokrystaliczne 182mm
Ilość ogniw108 (6 x18)
Wymiary1722 x 1134 x 35 mm
Waga22.1 kg
Szkło 3.2 mm szkło hartowane z powłoką AR
Temperaturowy współczynnik mocy-0.36%/°C

410W

Maksymalna moc wyjściowa

21.0%

Sprawność modułu

Maks. moc - Pmpp (W)390395400405410
Napięcie mocy maks. - Vmpp (V)30.7630.9831.1831.3831.59
Natęż. prądu mocy maks. - Impp (A)12.6912.7912.8312.9112.98
Napięcie obw. otwartego - Voc (V)36.6236.8437.0437.2437.45
Prąd zwarciowy - Isc (A)13.5913.6613.7313.8113.88
Sprawność modułu - %19,920,220,520,721,0
Współczynnik wypełnienia FF (%)78,4478,5578,6678,7778,88

Maks. moc - Pmpp (W)294.9298.6302.3306.0309.6
Napięcie mocy maks. - Vmpp (V)28,428,628,829,029,2
Natęż. prądu mocy maks. - Impp (A)10,3810,4410,5010,5610,62
Napięcie obw. otwartego - Voc (V)34,434,634,835,035,2
Prąd zwarciowy - Isc (A)10,9310,9811,0411,1011,16

Zakres temperatury pracy-40~+85°C
Maks. napięcie systemu1500 V/DC(IEC)
Prąd znamionowy bezpiecznika25A
Tolerancja mocy0~+5

Temperaturowy współczynnik mocy (Pmpp)-0.36 %/°C
Temperaturowy współczynnik napięcia (Voc)-0.304 %/°C
Temperaturowy współczynnik natężenia (Isc)+0.050 %/°C
Nominalna temperatura pracy ogniwa (NMOT)42±2°C

OgniwoMonokrystaliczne 182mm
Ilość ogniw108 (6 x 18)
Wymiary1722 x 1134 x 35 mm
Waga22.1 kg
Przednia szyba3.2 mm szkło hartowane z powłoką AR
RamaProfil aluminiowy anodowany
Skrzynka przyłączeniowaIP68, 3 diody bypass
Przewody wyjściowe Przekrój - 4.0 mm2, długość 1400 mm (+), (-)
ZłączeKompatybilne z MC4

DO POBRANIA

Odporność na warunki atmosferyczne

Wzrost wydajności

Lepsze współczynniki
temperaturowe

Wysoki współczynnik wypełnienia

25 lat gwarancji na moc

Moc po 25 latach nie mniejsza, niż 84.8%

15 lat gwarancji na produkt

Moc po 15 latach nie mniejsza, niż 90.3%

Kontakt

Działamy na obszarze całego kraju!

ZOBACZ NASZE MODUŁY MONOKRYSTALICZNE

Znajdź moduł, którego potrzebujesz

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
post

ZOBACZ NASZE MODUŁY POLIKRYSTALICZNE